Oferta

Jedyna taka oferta: napiszemy piosenkę specjalnie dla Was o Was !!!
W tym niepowtarzalnym dniu oferujemy Państwu możliwość zatańczenia przy słowach piosenki napisanej specjalnie dla Młodej Pary – może to być piosenka do pierwszego tańca lub jeden z utworów specjalnie dedykowany dla Młodych w trakcie zabawy weselnej. Wystarczy, że Państwo młodzi napiszą (najlepiej bez konsultacji) kilka z dań o tym, co w sobie kochają, kiedy sie poznali, co ich w sobie urzekło (również szczególne cechy wyglądu – kolor włosów czy oczu), wyjątkowe sytuacje, które przeżyli lub to co chcieliby sobie powiedzieć. Na tej podstawie zostanie napisany tekst piosenki pod linię melodyczną wybranego przez Państwa lub przez nas utworu. To jedyna taka okazja i niepowtarzalna pamiątka na całe życie. Wyznanie miłosne, które Państwo Młodzi przekażą sobie w specjalnie dedykowanym utworze może mieć charakter romantyczny lub żartobliwy.

Zapewniamy:

  • oryginalne prowadzenie, konkursy i zabawy z domieszką polskiej muzyki ludowej (biesiada przy stołach z akordeonem/saxofonem w zależności od rodzaju imprezy)
  • nowoczesny system nagłośnieniowy dający wysoką jakość brzmienia i czystość dźwięku
  • system oświetleniowy, który daje możliwość kreacji nastroju i wyglądu sali
  • maszynę do dymu

Na program imprez okolicznościowych mogą składać się tematyczne sety. Przerwy ustalamy wspólnie, w trakcie podawania posiłków, wówczas według życzenia może byc odtwarzana muzyka prowadzona przez profesjonalnego DJ-a każda prowadzona przez nas impreza jest przemyślana (jest duzo improwizacji, ale zaplanowanej).
Doskonalimy nasze umiejetnosci i podnosimy swoje kwalifikacje .

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i nowe pomysły.

Po naszych występach będzie nam miło, jeśli podzielą się Państwo z nami swoimi odczuciami. Przyjmujemy zaproszenia z całego kraju, bowiem lubimy podróżować, a na dni poza sobotami przewidujemy dodatkowe atrakcje. Chętnie opowiemy o naszej pasji, a w zamian podarujemy płytę CD z piosenkami w naszym wykonaniu.
Staramy się robić jak najlepiej to co robimy, cieszyć się tym co robimy, by czuć dumę z tego co zrobiliśmy! Wszystko to jest dla szczęścia naszego i ludzi, którzy nas zapraszaja.

Zespół Beat Boys

Copyright © 2012 BeatBoys.

Zajrzeliście do nas 75110 razy.